Запрошуємо на «Ярмарок вареників»!

Вареники – традиційна страва української кухні! Вони дуже популярні, адже смачні та ситні, а ще завжди різні, бо вибір начинок до них величезний!

Запрошуємо Вас в ресторани «Пузата Хата» на Ярмарок вареників! Вас чекають ситні вареники з м’ясом, з картоплею, з капустою, неймовірні вареники з грибами, з солоним сиром та кропом, а на десерт – ліниві вареники та вареники з вишнею.

Чекаємо всіх у ресторанах «Пузата Хата» на смачні вареники!

 

4 серпня 2015 року в торгівельному центрі «Точка» відкрито новий ресторан мережі закладів національної української кухні «Пузата Хата». Сподіваємося, що затишний сучасний ресторан із стильним інтер’єром розташований на 2-му та 3-му поверхах торгівельного центру, дуже скоро стане улюбленим місцем смачних щоденних обідів, сімейного відпочинку, зустрічі з друзями. Адже кращого місця для обіду з таким широким асортиментом перших, м’ясних та рибних страв, гарнірів та салатів годі й шукати. А якщо до цього додати демократичні ціни, швидке обслуговування, високу якість та натуральність наших страв, то ресторан «Пузата Хата» можна справедливо назвати закладом, якого так довго не вистачало мешканцям Шулявки.

Для зручності наш ресторан працює з 9.00 до 22.00

Чекаємо на Вас в нашому новому ресторані!

 

15 июня 2015 года открылся новый магазин АТБ в торговом центре "Точка" по адресу: г. Киев, ул. Александра Довженко, 1в. 

 

 

На данный момент нет содержимого, классифицированного этим термином.