Футбольний клуб для дошкільнят «FootyBall» працює згідно європейських методик і розрахований на хлопчиків віком від 2,6 до 6,6 років. 

Ми знаємо, що тільки в ранньому віці можна закласти справжній фундамент для майбутнього здоров'я, соціальної та професійної активності дитини. 

Особливостями нашого клубу є унікальна, що не має аналогів в Україні, програма, розроблена на основі провідних європейських методик розвитку та навчання дошкільнят на основі дитячого футболу. Вона відмінно поєднує в собі освітню частину і введення дитини у футбол за допомогою навчання його базовим футбольним навичкам.

Програма «FootyBall» дозволяє вашому малюкові отримати правильний, всебічний і своєчасний розвиток залежно від вікового періоду. Заняття в «FootyBall» проходять у залах, обладнаних згідно усім стандартам безпеки, з покриттям та інвентарем від зарубіжних виробників, ретельно підібраними меблями та продуманим дизайном.  Групи, в яких займаються хлопці, невеликі - як справжні футбольні команди вони складаються з 15 осіб.

Всі малюки займаються з дітьми своєї вікової групи: категорія baby - від 2,6 до 4,5 років; категорія boy - від 4,5 до 6,6 років. 

Всі тренування в «FootyBall» проходять під керівництвом двох тренерів одночасно. Це дає можливість приділити вашій дитині максимальну кількість уваги, часу та забезпечує її безпеку. Залежно від обраної програми, заняття проходять два-три рази на тиждень, по 45-60 хвилин кожне. Навчання проходить в ігровій формі. Кожне тренування в «FootyBall» включає в себе міні-урок англійської мови. Ці уроки засновані на візуальному сприйнятті: малюк вчитися запам'ятовувати іноземні слова, дивлячись на картинки з їх зображенням.