4 серпня 2015 року в торгівельному центрі «Точка» відкрито новий ресторан мережі закладів національної української кухні «Пузата Хата». Сподіваємося, що затишний сучасний ресторан із стильним інтер’єром розташований на 2-му та 3-му поверхах торгівельного центру, дуже скоро стане улюбленим місцем смачних щоденних обідів, сімейного відпочинку, зустрічі з друзями. Адже кращого місця для обіду з таким широким асортиментом перших, м’ясних та рибних страв, гарнірів та салатів годі й шукати. А якщо до цього додати демократичні ціни, швидке обслуговування, високу якість та натуральність наших страв, то ресторан «Пузата Хата» можна справедливо назвати закладом, якого так довго не вистачало мешканцям Шулявки.

Для зручності наш ресторан працює з 9.00 до 22.00

Чекаємо на Вас в нашому новому ресторані!

У 2003 році було засновано торгову марку «Пузата Хата». Сьогодні «Пузата Хата» - найбільша мережа колоритних ресторанів національної кухні в Києві та великих містах України.

Концепція бренду досить лаконічна й оригінальна: затишний заклад з неординарним інтер’єром, яскравою різноманітною національною кухнею, демократичними цінами для людей, які цінують якість. За статистикою, понад 50 відсотків відвідувачів мережі «Пузата Хата» є її постійними клієнтами. Маємо підстави стверджувати, що «Пузата Хата» також стала однією з кулінарних візитних карток Києва та України. Чисельні схвальні відгуки іноземних гостей, приємно здивованих як ретельно продуманим інтер’єром, так і власне якістю їжі, засвідчують це.

Нам є чим пишатись:

·         Страви, які подають до столу в мережі ресторанів «Пузата Хата» бездоганної якості. Представники мережі «Пузата Хата», мають змогу контролювати аспекти якості продукції на всіх етапах – від сировини до готової продукції.

·         Термін приготування – від свіжих продуктів до готової страви на столі у замовника – усього 15 хвилин

·         «Пузата Хата» має свій власний торгово-виробничий комплекс.

·         «Пузата Хата» пропонує якісні смачні страви за демократичними цінами.

·         Кожен місяць меню поповнюється новинками. «Пузата Хата» пропонує понад 300 страв, які відображають усі напрями української кухні.

·         Просторі зали ресторанів здатні вмістити значну кількість відвідувачів.

·         Кожен ресторан має свій неповторний, затишний інтер’єр. Кожен відвідувач отримує швидке, професійне й поважливе обслуговування.

·         Щомісяця ресторани «Пузата Хата» гостинно зустрічають більш ніж 2 000 000 відвідувачів